Werkruimte Den Bosch

Helaas!
Deze werkruimte is momenteel niet beschikbaar        
Maar... deze werkruimte wel! Misschien vind je deze ook interessant?
Alle werkruimtes

Samenvatting

Werken in voormalig schoolgebouw van het Dieze College in Den Bosch Ben je op zoek naar een inspirerende werkruimte in… Meer informatie ↓
€ 439,- p.m. all-in 

Houd onze website in de gaten voor de beschikbaarheid.
Keurmerk leegstandbeheer
anno
1961
m2
53
kamers
10
  •   Parkeergelegenheid

Meer informatie

Werken in voormalig schoolgebouw van het Dieze College in Den Bosch

Ben je op zoek naar een inspirerende werkruimte in een dynamische omgeving? In het voormalig schoolgebouw van het oude Dieze College bieden wij diverse ruimtes te huur aan voor ondernemers, organisaties en creatieve initiatieven. Dit pand wordt een bruisende mix van commerciële bedrijven, sociale initiatieven en culturele instellingen, waardoor er een levendige en inspirerende werkomgeving ontstaat.

Hoe ziet de werkruimte eruit?

We hebben verschillende werkruimtes beschikbaar variërend van 52,7 tot 95 vierkante meter. Je kunt hier minimaal 1 jaar werken met een (verwachte) maximale looptijd tot en met 31 december 2029. Op het terrein is parkeergelegenheid, maar dit is wel beperkt. 

De diverse ruimtes zijn geschikt voor bedrijven en initiatieven die een maatschappelijke inslag hebben in verband met de huidige bestemming (Maatschappelijk). Wanneer jouw werkzaamheden daar van afwijken gaan we alsnog graag met je in gesprek over de mogelijkheden.

Culturele initiatieven? Interesse in een ruimte voor culturele doeleinden, dan verwijzen we je  door naar s-hertogenbosch.makelpunt.nl. Hier vind je de beschikbare ruimtes en kun je je direct aanmelden bij interesse.

Kijk je mee?

Wat kost werken in Den Bosch?

We hebben verschillende ruimtes beschikbaar, variërend van 52,7 tot 95 vierkante meter. De kosten per maand variëren van € 439,15 tot € 791,64 (afhankelijk van de grootte van de ruimte).

Ik heb interesse! Kom ik op een wachtlijst te staan?

Nee! Bij Gapph werken we niet met een wachtlijst. Waarom niet? Omdat iedereen gelijke kansen verdient, ongeacht inschrijfduur. We zoeken de beste kandidaat met een volledig documentendossier. Maak daarom je profiel compleet voordat je reageert op deze werkruimte.

Let op! De getoonde foto's zijn ter indicatie en kunnen afwijken van de beschikbare werkruimte.

Wonen in 's-Hertogenbosch

Wil je weten hoe mooi het kan zijn om te wonen in 's-Hertogenbosch? Misschien dat dit drone filmpje een mooi beeld geeft.

Gapph VastgoedbeheerDen Bosch vanuit de lucht